Her Sofrada Aşıkoğlu Gıda

Hakkımızda

Ana Sayfa / Kurumsal / Hakkımızda
Hakkımızda  

Hakkımızda

Aşıkoğlu Gıda ,gıda maddelerinin toptan satışı amacıyla kurulmuştur. Aşıkoğlu Gıda yılların vermiş olduğu piyasa deneyimi ile Ulusal ve Uluslararası üreticilere tedarikçi olarak hizmet vermektedir.

Aşıkoğlu Gıda olarak hedefimiz hijyenik koşullardan ve kaliteden, asla ödün vermeden müşteri memnuniyetini ön planda tutan kaliteli ürünlerimiz ile Düzce’ de adı KALİTE ile beraber anılan ve aranılan bir marka olmak bunun sürekliliğini sağlamaktır. Müşterilerimizin beklentilerini ve ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak ürünlerimizi geliştiriyoruz. Tedarikçilerimizle bir araya geliyor, üretebileceğimiz çözümler üzerinde duruyoruz. Aşıkoğlu’ nun her zaman en doğru yönlendirmeyi yaptığını artık biliyorlar.

Mağazalarımızda sergilediğimiz ürünler söz konusu olduğunda, gıda ve ürün güvenliğini en üst seviyede tutabilmek için tedarikçi seçimlerimizle ilgili hassasiyetimizi her zaman vurguluyoruz. Tedarikçilerimizin performanslarını izliyor ve yaptığımız değerlendirmelerin ardından ürünlerin sizlere ulaşmasını sağlıyoruz.

Aşıkoğlu Gıda Hızlı Tüketim Ürünleri Sektörünün lider ve bilinen markalarının yanı sıra, mağazalarının bulunduğu noktalarda bölgesel olarak talep edilen ürünler yer almaktadır. Gıda gruplarında, lider ve bilinen markaların, müşterilerimiz için sürekli uygun fiyat ve ödeme koşullarında, toptan satışı gerçekleştirilmektedir.

Konusunda uzman ve kıdemli yöneticileri ile, Kalite Yönetim Sistemi başta olmak üzere çeşitli mesleki eğitimlerle güçlendirilmiş çalışanları sürekli büyüyen ve gelişen Aşıkoğlu Gıda bünyesinde, müşterilerine hizmet vermektedir. Perakende sektöründe yaptığı yatırımlar ve mağaza, depo gibi sektöre katkıları ile artan bir ivmeyle büyüyen Aşıkoğlu Gıda, Türkiye Ekonomisine istihdam oluşturarak katkı sağlamaya devam etmektedir.